0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Rrudhat ROSA MOSQUETA

ROSA MOSQUETA

2,300 L3,900 L

Shkëlqim dhe ndjesi mëndafshi për lëkurën përreth syve.

Tonifikues dhe rigjenerues natyral që rinon dhe hidraton lëkurën duke eleminuar shenjat e plakjes dhe lodhjes.

Lufton shenjat e shkaktuara nga mosha apo dielli

PRODUKT NATYRAL I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT

SKU: N/A

Përdorimi

Aplikoni disa pika përreth syve, apo buzëve, duke i masazhuar butësisht deri në përthithjen e plotë nga lëkura.Kësihillohet të përdoret çdo ditë, në mëngjes dhe në darkë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalë:Vajra bimorë 100% të pastër, nga kultivimi biologjjik.Familja: RosaceeEmri botanik: Rosa moschata Vaji i Rosa Mosqueta përmban acide të yndyrshme të polinsaturuara ( linoleik dhe linolenik), acid t-retinoik, vitaminë C, antioksidantë natyralë mes të cilëve vitaminë E, carotenide dhe fitosterole të shumtë.Përbërësit:Rosa moschata seed oil*, Caprylic/Capric Triglycerides, Helianthus annuus seed oil*, Ruscus aculeatus root extract*, Aesculus hippocastanum seed extract*, Centella asiatica extract*, Pelargonium graveolens oil, Daucus carota fruit oil, Citrus aurantium amara flower oil, Ormenis multicaulis oil, Chamomilla recutita oil*, Tocopherol, Limonene, Linalool, Citronellol, Geraniol, Farnesol*71% përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.ÇERTIFIKIMET: BIO, COSMOS ORGANIC, VEGAN OK, LIFEGATE ENERGYNUK PËRMBAN:Përbërës alergjikë, ngjyrosës, aroma sintetike, viskozantë sintetikë, derivate hidrokarbure.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ROSA MOSQUETA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët