Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Fytyra Hidratimi ROLL ON ANTI RRUDHË PËR SYTË

ROLL ON ANTI RRUDHË PËR SYTË

1,400 L

Roll on i syve De Saint Hillaire përbëhet nga Vajrat Esencialë të Selvise, Trëndafilit të gurit dhe Helikrisum, i pasuruar me Vaj Rosehip.

I thjeshtë në përdorim kudo ku ndodheni.

Prodhuar në Francë

I çertifikuar Bio-Organik

10ml

Efektet

Përdorimi

Aplikojeni 2 ose më shumë herë në ditë në zonën përreth syve.

Vetëm për përdorim të jashtëm. Shmangni aplikimin brenda në sy.

Nuk rekomandohet gjatë shtatzanisë.

Përbërësit

Rosa rubiginosa seed oil* , Cupressus sempervirens leaf / Nut / Stem Oil* , Cistus ladaniferus oil* , Helichrysum italicum floëer oil* , Limonene** , Linalool **, Benzyl cinnamate**

*Përbërës të çertifikuar AB (Agriculture Biologique – Bujqësia Organike)

** Molekula alergjene prezente natyralisht në vajrat esencialë

Çertifikimi: EcoCert

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ROLL ON ANTI RRUDHË PËR SYTË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët