0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Kremra Specifikë KREM PËR DHIMBJET MUSKULARE, ÇERVIKALE & KYÇEVE

KREM PËR DHIMBJET MUSKULARE, ÇERVIKALE & KYÇEVE

1,400 L

KREM ME EFEKT QETËSUES PËR DHIMBJET E MUSKUJVE, SHPINËS, ÇERVIKALES, KYÇEVE

SHUMË E PËRSHTATSHME PËR SPORTISTËT.

PRODUKT PA KONSERVANTË

Efektet

Kremi me Kamfur dhe Trumzë ka efekt qetësues dhe shërben për të qetësuar muskujt e kontraktuarE përshtatshme për sportistët.Këshillohet për dhimbjet çervikale, dhimbjet e shpinës, kyçeve dhe kontraktimet muskulare.

Përdorimi

Aplikoni një shtresë Kremi me Kamfur dhe Trumzë në zonën që do të trajtoni, dhe masazhojeni deri në përthithjen e plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Polyglyceryl 6 Distearate, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Wheat Protein /Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Gaultheria Procumbens Leaf Oil*, Cinnamonum Camphora Bark Oil*, Pinus Mugo Pumilio Tëig Leaf Oil*, Thymus Vulgaris Oil*, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil*, Arnica Montana Flower Extract, Lavandula Hybrida Oil*, Solum Fullonum, Alcohol, Lactic Acid.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Citral, Limonene, Linalool.Përbërësit bio: Lavandula Hybrida Oil, Alcohol.Nuk përmban konservantë.ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PËR DHIMBJET MUSKULARE, ÇERVIKALE & KYÇEVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët