0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Vajra Kurativ Vajra Esenciale SUPLEMENT LAVANDA VERA

SUPLEMENT LAVANDA VERA

1,400 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE VAJI ESENCIAL 100% TË PASTËR

VAJI ESENCIAL I LIVANDOS ndihmon në eleminimin  stresit dhe normalizimin e humorit dhe gjumit.

Normalizon funksionin tretës, rregullon lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal dhe eleminon gazrat.

Efektet

Vaj esencial i Livandos është i nevojshëm për të favorizuar qetësinë (gjumin, stresin).Normalizon humorin, funksionin tretës, rregullon lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal dhe eleminon gazrat. Vajrat esencialë të përdorur janë 100% të pastër, natyralë dhe janë përftuar nga distilimi ose presimi në të ftohtë.

Përdorimi

Është e këshillueshme të konsumohet 2 pika të tretura në një lugë çaji me vaj vegjetal (vaj kokosi, vaj ulliri etj), 1-2 herë në ditë mbas vaktit. Këshilla:Nuk këshillohet të përdoret me shume se 8-10 dite pa ndërprerjeTë përdoret gjithmonë i tretur. Në rast të përdorimit të gabuar mund të shkaktojë të vjella dhe konsultohuni menjëherë me mjekun. Evitoni kontaktin me sytë dhe mukozat. Mbajeni larg nga fëmijët nen 6 vjeç dhe ndaj nxehtësisë. Mos tejkaloni dozën ditore. Nuk këshillohet të konsumohet gjatë shtatëzanisë dhe në periudhën e gjidhënies dhe mos e përdorni tek të miturit. Nuk rekomandohet të përdoret për personat që janë tepër të ndjeshëm ose alergjik ndaj komponentëve të ndryshëm, dhe personat me sëmundje të rëndë të veshkave dhe mëlçisë. Vëmendje të vëçantë duhet ti kushtohet personave me sëmundje të shumëfishta, për ndërveprime të mundshme farmakologjike.

Përbërësit

Vaj esencial i Livandos (Lavandula officinalis).ÇERTIFIKIMET: BIO, CODEX, AGRICOLTURA UE, LAV, VEGAN OK, OMG FREE, LIFEGATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SUPLEMENT LAVANDA VERA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët