0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Fytyra

Fytyra

Zgjidh një kategori specifike ose shiko të gjitha produktet për fytyrën më poshtë

Showing 25 – 36 of 54 results

KREM PROPOLIS PËR AKNE

Me xhel argjile jeshile dhe ekstrakt Propolisi.Për lëkurë të papastër dhe me akneI çertifikuar Bio-Organik dhe pa konservantë.50ml
1,600 L

LARËS FYTYRE KREMOZ

Qumësht pastrues me vajra esencialë të pastër.Për të gjitha tipet e lëkurës.I çertifikuar Bio-Organik200ml
2,200 L

LOCION PAS RROJE ME CBD

Locioni pas rroje me efekt balsamik, me një strukturë të lehtë, por të fuqishme, perfekt për lëkurën e stresuar nga brisku.Me ekstrakt cannabis sativa për një lëkurë të mahnitshme.50ml
1,700 L

MASKË PËR QESET DHE RRATHËT E SYVE

Maskë për sytë me xhel argjile të gjelbër dhe Eufrasia.Efekt lifiting në qese dhe rrudha.50ml
1,900 L

PASTË DHËMBËSH AROMATIKE

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO
75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH ME KARBON & PROPOLI

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO
75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH ME MENTE

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Forcon mishrat e dhëmbëve Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH ME SHEREBELË

PASTË DHËMBËSH NATYRALE DHE BIOLOGJIKE PA FLUORZbardhues i dhëmbëve Për mishra dhëmbësh delikatë dhe të ndjeshëm Parandalon krijimin e gurëzave Eleminon bakteret orale dhe erën e pakëndshme të gojësI ÇERTIFIKUAR BIO75ml
1,000 L

PASTË DHËMBËSH PËR FËMIJË 0-6 VJEÇ

Pastë natyrale dhëmbësh për tu kujdesur për buzëqeshjen e mrekullueshme të të vegjëlve dhe për t’i mbajtur të paprekur dhe me shkëlqim dhëmbët që do t’i dhurohen zanës së dhëmbëve. Ka një aromë të ëmbël luleshtrydheje dhe përmban lëng organik të aloe vera-s dhe ekstrakt calendule për të qetësuar, freskuar dhe mbrojtur gojën e fëmijës tuaj, duke ndihmuar në parandalimin e kaviteteve dhe formimit të gurëzave.Pa fluorPaketimi i pastës së dhëmbëve është bërë nga bioplastikë, e marrë nga kallami i sheqerit.PËRBËRËSIT AKTIVËEkstrakt Kalendule: veprim qetësues dhe shërues
  • Lëng Aloe Vera: veprim mbrojtës dhe anti-inflamator
  • Silicë: heqja e butë e gurëzave
  • Portokalli i ëmbël: pastrues
600 L

PASTRUES FYTYRE

RIVITALIZUES PËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMERINON LËKURËN ME BUTËSI, DUKE I DHURUAR SHKËLQIMPRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT115ml
3,000 L

PEELING AHA

Rinovim i lëkurës deri në 83% pas vetëm 6 ditësh!- Eksfolion butësisht lëkurën dhe e bën më të njëtrajtshme, rrezatuese dhe të lëmuar- Mbron kolagjenin dhe forcon lëkurën- Stimulon fibroblastet për të prodhuar fibrile të reja për lëkurë më të re dhe më të relaksuarJO EFEKT FOTOTOKSIK / JO FOTOSENSITIV.I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT NË LËKURË TË NDJESHME30ml
1,600 L

QUMËSHT LARËS

SHKËLQYES, PËR LËKURË DELIKATE DHE TË NDJESHMEI FAL LËKURËS BUTËSI DHE ELASTICITETPastron në thellësi pa ndryshuar pH natyral të epidermës, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të çliruar nga papastërtitë.PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT115ml
2,500 L