0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Serum SERUM ANTI-RRUDHË

SERUM ANTI-RRUDHË

2,200 L

Një “minierë ari” me përbërës aktivë natyralë për të rinuar dhe forcuar lëkurën tuaj.

Prodhuar në Francë

I çertifikuar Bio-Organik

15ml

Efektet

Me ekstrakt Lule Basani dhe vajra esencialë organikë. Një “minierë ari” me përbërës aktivë natyralë për të rinuar dhe forcuar lëkurën tuaj.I pasuruar me ekstrakt të lules së basanit, një bimë e mirënjohur për vetitë e tij riparuese dhe rigjeneruese, ky serum është një zgjidhje e shkëlqyer për të forcuar dhe rinuar lëkurën tuaj.Vajrat organikë të Jojoba-s, Tamanu dhe Arganit kanë veti të forta kundër plakjes dhe rrudhave të lëkurës.Gjalpi Shea dhe Gjalpi Cupuacu zbusin dhe ushqejnë lëkurën.Vajrat esencialë të Mërsinës, Kamomilit, Patchoulit, Livandos dhe Bredhit Douglas, ushqejnë lëkurën, e hidratojnë atë, parandalojnë rrudhat dhe e forcojnë dhe tonifikojnë lëkurën

Përdorimi

Aplikojeni 1-2 herë në ditë në fytyrë dhe gushë, dhe masazhojeni me lëvizje rrethore deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura. Për rezultate optimale, pas përdorimit të serumit, aplikoni kremin hidratues De Saint Hilaire.

Përbërësit

Hypericum perforatum water* (St. John’s Wort), Hamamelis virginiana water* (Witch Hazel), Glycerin, Cetearyl alcohol, Caprylyl carbonate, Simmondsia chinensis oil* (Jojoba), Calophyllum inophyllum oil*, Argania spinosa oil* (Argan), Butyrospermum parkii butter* (Shea butter), Benzyl alcohol, Xanthan gum- polyglyceryl-3-palmitatecarrageenan, Pelargonium graveolens oil*(Geranium), Cistus labdaniferus oil* (Cistus), Myrtus communis oil*(Myrtle), Aniba rosaeodora oil* (Rosewood), Anthemis nobilis oil* (Roman Chamomile), Pogostemon cablin oil* (Patchouli), Lavandula angustifolia oil* (True Lavender), Pseudotsuga menziesii oil* (Douglas Fir), Hypericum perforatum oil* (St. John’s Wort), Citronellol**, Geraniol**, Linalool**, Citral**, Limonene***Përbërës të çertifikuar AB (Agriculture Biologique – Bujqësia Organike)** Molekula alergjene prezente natyralisht në vajrat esencialëÇertifikimi: EcoCert

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SERUM ANTI-RRUDHË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët