0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Hidratimi SERUM VITAMINË E

SERUM VITAMINË E

1,500 L

Vaji i vitaminës E është i jashtëzakonshëm për lëkurën për shkak të vetive të tij Antioksidante, anti rrudhë, ushqyese dhe pasururese e lëkurës.

Efektet

Vitamina E është e shkëlqyer për vetitë e saj të jashtëzakonshme anti-inflamatore dhe anti-rrudhë, duke zvogëluar në mënyrë efektive radikalet e lira dhe rritur elasticitetin e lëkurës. Kjo Vitaminë E është me cilësi të lartë, me origjinë 100% natyrale dhe jo sintetike, e marrë nga vaji i sojës dhe lulediellit (jo OMGJ).

Përdorimi

Mund të përdoret për prodhimin e kozmetikës ose e përzier me kremin tuaj të fytyrës ose trupit, ose me një vaj bimor, për një lëkurë të rinuar, të ushqyer dhe të lëmuar. Përqindja e përdorimit: 0,1-1% në përgatitjet kozmetike. Përdorimi i pastër: disa pika.

Përbërësit

Tocopherol, glycine soja oil unsaponifiables, heliantus annuus seed oil unsaponifiables

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SERUM VITAMINË E”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët