0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Product Category Product Subcategory

Sample Product Archive Page Title

Zgjidh një kategori specifike ose shiko të gjitha shampot më poshtë

Showing 1 – 12 of 318 results

ACID HIALURONIK

Multimasë molekulareHidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhëNjë opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues.30ml
1,500 L

ACQUA COMPOSTA KUNDËR AKNEVE

Tonik me Vaj Esencial Kedri Atlantik 100% të pastër.I çertifikuar Bio-Organik125ml
1,900 L

AGAVE INULIN PREBIOTIK

Një prebiotik i çertifikuar Bio-Organik nga bima e Agaves, që ndihmon në mirëqënien e sistemit tretës dhe rregullimin e florës bakteriale të zorrëve.
700 L

ALFALFA BIO

Një superushqim i pasur, burim i rëndësishëm mikronutrientësh
  • I pasur me vitamina dhe minerale
  • Fuqi natyrale detoksikimi
  • Burim fitoestrogjeni
1,900 L

ALOE VERA DRINK GEL

Aloe Vera, e njohur që në lashtësi si një shëruese universale, është një nga bimët më të dobishme për shëndetin.Kjo bimë është një adaptogjen që rregullon organizmin dhe normalizon lëvizjet e zorrëve. Njëkohësisht ndihmon në eleminimin e krimbave të zorrëve, në sajë të vetive të fuqishme vermifuge. Të gjitha këto veti së bashku ndihmojnë për të nxitur tretjen e duhur, që është e rëndësishme për humbje peshe efektive dhe shëndetin e përgjithshëm.
2,200 L

ALOE VERA LËNG

Aloe Vera, e njohur që në lashtësi si një shëruese universale, është një nga bimët më të dobishme për shëndetin.Kjo bimë është një adaptogjen që rregullon organizmin dhe normalizon lëvizjet e zorrëve. Njëkohësisht ndihmon në eleminimin e krimbave të zorrëve, në sajë të vetive të fuqishme vermifuge. Të gjitha këto veti së bashku ndihmojnë për të nxitur tretjen e duhur, që është e rëndësishme për humbje peshe efektive dhe shëndetin e përgjithshëm.
2,200 L

ALOE VERA PULP

Aloe Vera, e njohur që në lashtësi si një shëruese universale, është një nga bimët më të dobishme për shëndetin.Kjo bimë është një adaptogjen që rregullon organizmin dhe normalizon lëvizjet e zorrëve. Njëkohësisht ndihmon në eleminimin e krimbave të zorrëve, në sajë të vetive të fuqishme vermifuge. Të gjitha këto veti së bashku ndihmojnë për të nxitur tretjen e duhur, që është e rëndësishme për humbje peshe efektive dhe shëndetin e përgjithshëm.
2,200 L

AMPULA KUNDËR ZBOKTHIT, PËR LËKURË TË NDJESHME 1.14

8 copëPRODUKT PROFESIONALTrajtim dyfazësh me ampula për lëkurë të ndjeshme me tendencë zbokthi ose tharje dhe rrjepje të lëkurës së kokës.E pasur me ekstrakte bimore të Likeneve Islandeze, Hamamelis, Urthit, Pulqarkut, Rozmarinës, Sherebelës,Barit Mijëfletësh, si dhe me Propolis.
2,000 L

AMPULA PËR FORCIMIN E FLOKUT 1.15

8 copë
PRODUKT PROFESIONALTrajtim forcues për flokë të dobët me vaj esencial të Piperit të Zi dhe Mentes.Pa shplarjeNUK përmban Alkool, Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
2,000 L

ANTI AGE SUPERMIX

Përzierja e superfoods anti-AGE përmban kakao të papërpunuar, fara chia, shu wu, astragalus dhe sheqerna mesquite.Kush mund ta përdorë?
  • të gjithë ata që dëshirojnë të  përmirësojnë mirëqenien e tyre të përgjithshme
  • të gjithë ata që duan rinovimin e trupit të tyre
  • të gjithë ata që janë nën stres
  • të gjithë ata që duan të forcojnë sistemin imunitar
2,000 L

ARGILTUBO

MASKË E GATSHME PËR FYTYRË DHE TRUP.ME ARGJILË TË GJELBËR, VAJ ESENCIAL DHE EKSTRAKTE BIMORE.Për të gjitha moshat.Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër Argital, Acidit gama-linoleik që gjendet në përmbajtjen e vajit të farës së Borraxhinës (Borago Officinalis), të Azulenit në përmbajtjen e ekstraktit të lules së Kalendulës (Calendula Officinalis), dhe të Silicit në përmbajtjen e bimës së Bishtit të Kalit (Equisetum Arvense) Për më tepër, vaji esencial i Livandos Demeter (Lavandula Hybrida), dhuron një ndjesi kënaqësie dhe ushtron një veprim freskues dhe mbrojtës, ndërsa gliceroli bimor ushtron veprim hidratues.
1,500 L

ARGJILË E BARDHË ARGILCREM

PËR NJË MASKË PASTRUESE DHE FRESKUESE PËR LËKURË TË THATË. MASKË IDEALE PËR FLOKËT.Argjila e bardhë është perfektë për pastrimin dhe freskimin e lëkurës së thatë dhe si maskë për flokët.Vetëm me argjilë të bardhë dhe ujë mund të mbrosh dhe rigjenerosh lëkurën.Argjila e bardhë përdorët kundër strijave, rrudhave, dhe stimulon dhe ekuilibron lëkurën duke e ushqyer me minerale.E pasur me Silic, favorizon eleminimin e toksinave në lëkurë.
1kg
1,200 L