0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Aknet ACQUA COMPOSTA KUNDËR AKNEVE

ACQUA COMPOSTA KUNDËR AKNEVE

1,900 L

Tonik me Vaj Esencial Kedri Atlantik 100% të pastër.

I çertifikuar Bio-Organik

125ml

Efektet

Toniku kundër akneve Acqua Composta, në saj të vajrave të pastër esencialë të Kedrit Atlantik, Livandos dhe Niaoulit ka veti anti inflamatore, anti bakteriale dhe fresukese mbi aknet në dhe nën lëkurë. Mund të përdoret si locion pastrues, tonik për fytyrën dhe dekoltenë por edhe si parfum.

Përdorimi

Përdorimi: Spruconi 2-3 doza në lëkurë, dhe prisni pak sekonda sa të thahet, ose masazhojeni me mollëzat e gishtave për tu përthithur plotësisht.

Përbërësit

Aqua, Alcohol, Cedrus Atlantica Oil*, Lavandula Angustifolia Oil*, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil*. *Përbërës natyralë të vajrave esencialë: Limonene, Linalool. Përbërës Bio: Alcohol Çertifikimi Bio: BDIH – LAV.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ACQUA COMPOSTA KUNDËR AKNEVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët