Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Serum & Ampula AMPULA PËR FORCIMIN E FLOKUT 1.15

AMPULA PËR FORCIMIN E FLOKUT 1.15

2,000 L

8 copë

PRODUKT PROFESIONAL

Trajtim forcues për flokë të dobët me vaj esencial të Piperit të Zi dhe Mentes.

Pa shplarje

NUK përmban Alkool, Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Këto ampula përmbajnë një përzierje aktive të vajrave esencialë të Piperit të Zi dhe Mentes, me veprim stimulues, si dhe një kompleks natyral me veti antioksiduese, për të parandaluar plakjen qelizore dhe për të luftuar radikalet e lira.

Përdorimi

Tundeni mirë ampulën përpara përdorimit dhe hapeni me kujdes. Pasi keni larë flokun, vendosni në ampulë pipetën e posaçme që gjendet brenda kutisë, dhe përhapeni lëngun e ampulës në mënyrë uniforme në lëkurën e kokës. Masazhojeni butësisht.Mos e shplani kokën.Procedoni me tharje normale të flokut.Këshillohet të përdoren 2 ampula në javë

Përbërësit

Aqua [Water], Alcohol, Menthol, Piper nigrum seed oil [Piper nigrum (Pepper) seed oil], Panax ginseng root extract, Mentha piperita oil [Mentha piperita (Peppermint) oil], Acetyl tyrosine, Arctium majus root extract, Arginine, Calcium pantothenate, Hydrolyzed soy protein, Citrulline, Glucosamine HCl, Niacinamide, Ornithine HCl, Biotin.Nuk përmban: NUK përmban Alkol, Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “AMPULA PËR FORCIMIN E FLOKUT 1.15”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët