0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Aknet ACID HIALURONIK

ACID HIALURONIK

1,500 L

Multimasë molekulare

Hidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhë

Një opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues.

30ml

Efektet

Multimasë molekulareHidratues, anti-dehidratim, pasurues, mbushës, anti rrudhëNjë acid jaluronik me performancë shumë të lartë, pasi është i përbërë nga masa molekulare të ndryshme, që depërtojnë në të gjitha shtresat e lëkurës.Përmban masa molekulare shumë të ulëta, të ulëta, mesatare dhe të larta.Masa molekulare e ulët dhe shumë e ulët depërtojnë në thellësi të lëkurës duke garantuar një efekt qetësues dhe mbushës të rrudhave.Masat molekulare të mesme dhe të larta sigurojnë një fuqi hidratuese intesive në lëkurë.Mbushës dhe antirrudhë, i dhuron lëkurës një efekt tërheqës të menjëhershëm dhe të gjatë, duke rimodeluar lëkurën e fytyrës dhe dekoltesë.Një opsion i shkëlqyer për t’u përdorur si serum për fytyrën ose duke e shtuar në kremin tuaj për një rezultat surprizues

Përdorimi

Mund të përdoret në mëngjes dhe darkë në fytyrën e larë më parë, në dy mënyra:
  1. Direkt në lëkurë si zëvendësues i kremit, ose para përdorimit të kremit. Aplikoni dy pika në lëkurë dhe masazhojeni derisa të përthithet totalisht nga lëkura.
  2. Si fuqizues i kremit apo serumit tuaj të preferuar, duke shtuar 1-2 pika. Do e bëjë kremin tuaj me një teksturë më të lehtë dhe me të thjeshtë për t’u përthithur nga lëkura, duke rritur efikasitetin.
Për efekte maksimale ju rekomandojmë ta përdorni të kombinuar me Kolagjenin, Fitoretinolin (Vitaminën A) dhe Serumin Aktiv të Ekofermentuar.

Përbërësit

Aqua, Sodium Hyaluronate, Benzyl Alcohol, Sodium Dehydroacetate

Përftuar nga biofermentimi organik, jo OMGJ (nuk përmban derivate shtazore).

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ACID HIALURONIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët