0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

ARGILTUBO

1,500 L

MASKË E GATSHME PËR FYTYRË DHE TRUP.

ME ARGJILË TË GJELBËR, VAJ ESENCIAL DHE EKSTRAKTE BIMORE.

Për të gjitha moshat.

Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër Argital, Acidit gama-linoleik që gjendet në përmbajtjen e vajit të farës së Borraxhinës (Borago Officinalis), të Azulenit në përmbajtjen e ekstraktit të lules së Kalendulës (Calendula Officinalis), dhe të Silicit në përmbajtjen e bimës së Bishtit të Kalit (Equisetum Arvense) Për më tepër, vaji esencial i Livandos Demeter (Lavandula Hybrida), dhuron një ndjesi kënaqësie dhe ushtron një veprim freskues dhe mbrojtës, ndërsa gliceroli bimor ushtron veprim hidratues.

Efektet

 

Përdorimi

 

Përbërësit

 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “ARGILTUBO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët