0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

postimet e fundit në blog

Home Product Category Product Subcategory

Sample Product Archive Page Title

Showing 13 – 24 of 318 results

ARGJILË E GJELBËR E VENTILUAR

MASKË PËR FLOKËT, FYTYRËN DHE TRUPINArgjila e gjelbër e ventiluar, në sajë të përbërjes me oligoelementë dhe kripëra minerale, ka veti të jashtëzakonshme antirrudhë, pastruese dhe tonifikuese.ARGITAL, në sajë të kërkimeve laboratorike, e ka transformuar argjilën e gjelbër të ventiluar  në aktive, duke e bërë produkt me cilësi të lartë.
500gr
1,000 L

ARGJILË E GJELBËR FINE

ARGJILË E GJELBËR, E THARË NË DIELL, PLUHUR I IMËT PËR FYTYRËN, TRUPIN DHE FLOKËT.Me argjilën e gjelbër Argital dhe ujin, një binom natyral e antik, përgatitet një maskë për të mbrojtur dhe rigjeneruar lëkurën.Përtërin lëkurën dhe e bën të lëmuar, të shkëlqyeshme dhe të freskët falë fuqisë së Argjilës së Gjelbër.
1,000 L2,000 L

ARTHRITIS MASSAGE OIL

SUPER RECETA PËR SËMUNDJET REUMATIZMALEArthritis Massage Oil është një recetë mjaft efektive për sëmundjet reumatizmale dhe jo vetëm.1. Është analgjezik2. Stimulon kyçet që të lëvizin lirshëm dhe pa pengesa3. Largon acidin urik nga organizmi4. Shmang inflamacionin e kyçeve5. Stimulon prodhimin e lëngut synovial6. Përmirëson qarkullimin e gjakut në kyçe7. Stimulon forcën dhe energjinë e muskujve
1,000 L1,700 L

ASHWAGANDHA BIO POWDER

Për shkak të  vetive të saj rinovuese Ashwagandha është i njohur edhe si qershi e  dimrit ose ginseng indian.Kjo është një nga bimët indiane më të rëndësishme. Për shkak të ndikimit të jashtëzakonshëm që  ka në humorin  tonë, ai gjithmonë ka qenë shumë i vlerësuar në mjekësinë Ayurvedike.Ka veti të fuqishme adaptogjene, që do të thotë se ndihmon trupin në reagimin mbrojtës ndaj stresit dhe ka aftësinë për të rivendosur ekuilibrin në funksionimin e hormoneve.Është një antioksidant i fuqishëm dhe i mbron qelizat nga dëmtimi që vjen nga stresi oksidativ.Ajo kontribuon në shëndetin e lëkurës dhe ka një efekt të dobishëm në sistemin kardiovaskular.Kush mund ta përdorë:
  • Të gjithë ata që duan të arrijnë një ekuilibër në organizëm.
  • Të gjithe ata që janë nën stres.
  • Atletët dhe persona që merren me fitness
1,500 L

ASHWAGANDHA TABLETA BIO

Për shkak të  vetive të saj rinovuese Ashwagandha është i njohur edhe si qershi e  dimrit ose ginseng indian.Kjo është një nga bimët indiane më të rëndësishme. Për shkak të ndikimit të jashtëzakonshëm që  ka në humorin  tonë, ai gjithmonë ka qenë shumë i vlerësuar në mjekësinë Ayurvedike.Ka veti të fuqishme adaptogjene, që do të thotë se ndihmon trupin në reagimin mbrojtës ndaj stresit dhe ka aftësinë për të rivendosur ekuilibrin në funksionimin e hormoneve.Është një antioksidant i fuqishëm dhe i mbron qelizat nga dëmtimi që vjen nga stresi oksidativ.Ajo kontribuon në shëndetin e lëkurës dhe ka një efekt të dobishëm në sistemin kardiovaskular.Kush mund ta përdorë:
  • Të gjithë ata që duan të arrijnë një ekuilibër në organizëm.
  • Të gjithe ata që janë nën stres.
  • Atletët dhe persona që merren me fitness
2,000 L

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

PRODUKT PROFESIONALMe ekstrakt Mëllage dhe LuledielliEfekt volumizues dhe hidratant.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK

Për një trajtim shkrifërues, rihidratues dhe volumizues.Me Acid Jaluronik dhe Ekstrakt Trumze.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.
1,600 L

BALSAM HIDRATUES

  • I çertifikuar Bio-Organik.
  • Për të gjithë tipet e flokut
  • Me vaj Susami dhe Tërshërë të fermentuar
1,600 L

BALSAM HIDRATUES LEAVES

Për të gjitha tipet e flokutMe veprim të shpejtë hidratues dhe shkrifërues.Me Ujë Aktiv të gjetheve të Urthit (Hedera Helix) dhe Vaj të Bajames së Ëmbël.NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
1,600 L

BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1

PRODUKT PROFESIONALPër të gjitha tipet e flokutNUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
1,200 L2,700 L

BALTË DOBËSIMI & ANTICELULIT

DOBËSON DHE RIMODELON TRUPIN.Me argjilë të gjelbër dhe vaj esencial të pastër të portokallit të ëmbël.Baltë me efekte mjaft të mira për trajtimin e celulitit.1.5 kg
4,400 L

BALTË KUNDËR DHIMBJEVE

MASKË BALTE PËR DHIMBJE ÇERVIKALE, MUSKULARE, KONTRAKTIMET DHE DHIMBJET E KYÇEVE.
2,200 L