0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1

BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1

1,200 L2,700 L

PRODUKT PROFESIONAL

Për të gjitha tipet e flokut

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

SKU: N/A

Efektet

Balsam ushqyes me veprim hidratues dhe shkrifërues.Përmban Mango dhe Proteina Orizi, të cilat janë shumë ushqyese dhe rivitalizuese për flokun, duke e bërë të butë, të mbrojtur dhe të hidratuar.E bën flokut të lehtë për tu krehur.

Përdorimi

Aplikoni një sasi balsami pas larjes së kokës me shampo, në të gjithë gjatësinë e flokut dhe masazhojeni butësisht për 1 min. Përdorni krehërin për të krehur flokët.Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Parfum [Fragrance], Citric acid, Citrus medica limonum juice [Citrus medica limonum (Lemon) juice], Hydrolyzed rice protein, Ethylhexylglycerin, Mangifera indica extract [Mangifera indica (Mango) fruit extract], Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Passiflora edulis fruit extract, Benzyl salicylate, CoumarinNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BALSAM USHQYES ME MANGO 2.1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët