0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem BALSAM HIDRATUES LEAVES

BALSAM HIDRATUES LEAVES

1,600 L

Për të gjitha tipet e flokut

Me veprim të shpejtë hidratues dhe shkrifërues.

Me Ujë Aktiv të gjetheve të Urthit (Hedera Helix) dhe Vaj të Bajames së Ëmbël.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Efektet

Balsam pa silikon, me veprim të shpejtë hidratues dhe shkrifërues, për të gjithë tipet e flokëve. Uji Aktiv i Gjethteve të Urthit, të çertifikuara organike, ka një veprim të jashtëzakonshëm ushqyes dhe rivitalizues për flokun, duke e bërë atë të butë, të mbrojtur dhe të hidratuar.

E bën flokut të lehtë për tu krehur.

Përdorimi

Aplikoni një sasi balsami pas larjes së kokës me shampo, në të gjithë gjatësinë e flokut dhe masazhojeni butësisht për 1 min. Përdorni krehërin për të krehur flokët.

Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Prunus amygdalus dulcis oil [Prunus amygdalus dulcis (Sweet almond) oil], Hedera helix leaf extract [Hedera helix Ivy) leaf extract]*, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Parfum [Fragrance], Citric acid, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Ethylhexylglycerin, Sodium benzoate, Potassium sorbate.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BALSAM HIDRATUES LEAVES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët