0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem BALSAM HIDRATUES

BALSAM HIDRATUES

1,600 L
  • I çertifikuar Bio-Organik.
  • Për të gjithë tipet e flokut
  • Me vaj Susami dhe Tërshërë të fermentuar

Efektet

Balsam hidratues i çertifikuar Bio-Organik, ideal për të gjitha tipet e flokut. Me përbërës aktivë vajin e Susamit dhe Tërshërën e fermentuar.I krijuar për të ushqyer dhe hidratuar flokët, duke lehtsuar krehjen. I dhuron flokut shkëlqimin natyral pa i rënduar.Përmban përbërës bimorë të fermentuar, të marra me teknologji hiperferimi. Kjo teknologji lejon të nxjerrë në një mënyrë inovative fitokomplekset e pranishme në gjethe, lule dhe fruta në sajë të enzimave në procesin e fermentimit.

Përdorimi

Aplikoni balsamin në të gjithë gjatësinë e flokut, masazhojeni dhe lëreni 1 minutë. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Aloe barbadensis leaf juice (*), Cetearyl alcohol, Erythritol, Myristyl alcohol, Distearoylethyl dimonium chloride, Diglycerin, Parfum [Fragrance], Sodium gluconate, Sodium benzoate, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Citric acid, Sesamum indicum (Sesame) seed oil (*), Potassium sorbate, Avena sativa (Oat) leaf/stalk extract, Cinnamyl alcohol, Saccharomyces ferment lysate filtrate.*Përbërës nga bujqësia organikeÇERTIFIKIMI BIO: ECOCERTNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BALSAM HIDRATUES”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët