0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK

BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK

1,600 L

Për një trajtim shkrifërues, rihidratues dhe volumizues.

Me Acid Jaluronik dhe Ekstrakt Trumze.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Është një balsam që i bën të shkrifët flokët, dhe i mbron ata.

Në saj të prezencës së Acidit Jaluronik, hidraton dhe rigjeneron flokët.

Ekstrakti i Trumzës nga bujqësia organike vepron butësisht në flokët e dëmtuar dhe të lodhur, duke i ushqyer dhe balancuar.

Përdorimi

Aplikoni një sasi balsami pas larjes së kokës me shampo, në të gjithë gjatësinë e flokut dhe masazhojeni butësisht për 1 min. Përdorni krehërin për të krehur flokët

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Sodium hyaluronate, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Phenoxyethanol, Glycerin, Parfum [Fragrance], Citric acid, Thymus vulgaris extract [Thymus vulgaris (Thyme) extract], Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Ethylhexylglycerin.

Nuk përmban: 

Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BALSAM FILLER ME ACID JALURONIK”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët