0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

GINKGO BILOBA LEAF POWDER

1,400 L

Suplement ushqimor
Ndihmon në ruajtjen e memories

  • Përmirëson fuksionet konjitive
  • Ruan memorien
  • Ndihmon mikroqarkullimin e gjakut

Efektet

Ginkgo Biloba përmirëson mikro qarkullimin e gjakut dhe furnizon trurin me oksigjen dhe glukozë. Paaftësia e gjakut për të qarkulluar ne tru shfaqet zakonisht me memorie dhe aftësi intelektuale të dobëta.
Ginkgo Biloba është një nga pemët më të vjetra. Ginkgo Biloba përmirëson funksionet konjitive të cilat vijnë duke u përkeqësuar dhe duke u dobësuar me moshën. Me kalimin e viteve, memoria dhe përqëndrimi shkojnë drejt dobësimit, rriten crregullimet, harresa dhe bie vëmendja.Rekomandohet:
  • Për të gjithë ata qe duan të përmirësojnë aftësitë konjitive
  • Për të gjithë ata që duan të përmirësojnë memorien dhe përqëndrimin.

Përdorimi

Rekomandohet të meret 0.5-1.5 gr ne ditë (max. 1/2 lugë caji).Përzjejeni në ujë, çaj, kos, fruta ose lëngje frutash.Rekomandohet të mos tejkalohet norma ditore.Mbajeni larg nga fëmijët!Gjatë shtatzanisë ose periudhës së laktacionit, konstultohuni me mjekun tuaj. Nuk rekomandohet për personat që marrin anti koagulantë.Suplement ushqimor i cili nuk përdoret si zëvendësues për një dietë të balancuar dhe të larmishme

Përbërësit

Pluhuri I gjetheve të Ginkgo Biloba, suplement dietik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “GINKGO BILOBA LEAF POWDER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët