Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Balsam & Krem BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5

1,600 L

PRODUKT PROFESIONAL

Me ekstrakt Mëllage dhe Luledielli

Efekt volumizues dhe hidratant.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Balsami bifazik spray është një balsam ekuilibrues për flokun, me pH adic. I jep flokut volum duke i hidratuar dhe zbutur.I shpejtë dhe i lehtë në përdorim, është mjaft i përshtatshëm për përdorim veçanërisht pas pishinës apo palestrës.Është i lehtë, dhe nuk lë mbetje në flokë.

Përdorimi

Para përdorimit, tundeni mirë deri sa të bëhet një lëng homogjen; sprucojeni në flokët e lagura, në të gjithë gjatësinë e tyre.Më pas mund të procedoni me tharjen e flokëve.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Parfum [Fragrance], Hydrolyzed rice Aqua [Water], Tridecane, Undecane, Glycerin, Phenoxyethanol, Parfum [Fragrance], Behenamidopropyl dimethylamine, Caprylyl/capryl glucoside, Sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, Citric acid, Benzoic acid, Dehydroacetic acid, Crataegus oxyacantha extract, Malva sylvestris extract [Malva sylvestris (Mallow) extract], Linalool, Limonene.protein, Benzoic acid, Citric acid, Dehydroacetic acid, Coco-glucoside, Glyceryl oleate, Glycerin, Helianthus annuus seed extract [Helianthus annuus (Sunflower) seed extract], Linalool, Amyl cinnamal, Decyl glucoside.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BALSAM BIFAZIK PA SHPLARJE 2.5”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët