0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Anticelulit, Dobësimi & Tonifikimi BALTË DOBËSIMI & ANTICELULIT

BALTË DOBËSIMI & ANTICELULIT

4,400 L

DOBËSON DHE RIMODELON TRUPIN.

Me argjilë të gjelbër dhe vaj esencial të pastër të portokallit të ëmbël.

Baltë me efekte mjaft të mira për trajtimin e celulitit.

1.5 kg

Efektet

Balta për dobësim me argjilë të gjelbër dhe vajin esencial të pastër të portokallit të ëmbël është një baltë për trajtimin e celulitit, i cili dobëson dhe rimodelon trupin.Përbërësit aktivë të argjilës së gjelbër, ekstrakteve bimore dhe vajrave esencialë bashkëveprojnë ngushtë duke dobësuar, rimodeluar, luftuar celulitin, qetësuar, hidratuar dhe stimuluar lëkurën.Rekomandohet që të shoqërohet me kremin për dobësim Florange, dhe me kremin për forcim Floré.

Përdorimi

Duke përdorur një shpatull, përhapeni baltën për dobësim Argital në pjesën e interesuar të trupit, në një shtresë prej rreth 1 cm.Mbuloni me një fletë letre, vendosni një pëlhurë pambuku mbi të dhe lëreni për një minimum prej 30 minutash në një maksimum prej 2 orësh.Pastaj hiqni baltën duke përdorur shpatullën dhe pastroni lëkurën me një sfungjer të lagur me ujë të vakët.

Përbërësit

Solum Fullonum, Aqua, Alcohol, Glycerin, Betula Alba leaf Extract, Arnica Montana Flower Extract, Vitis Vinifera Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hedera Helix Extract, Citrus Aurantium Dulcis Oil*, Spiraea Ulmaria Extract, Urtica Dioica Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Mentha Piperita Extract, Citrus Limon Peel Oil*, Foeniculum Vulgare Oil*, Rosmarinus Officinalis Extract, Xanthan Gum.*Përbërësit e vajrave esencialë natyralë: Limonene, Citral, Linalool.Përbërësit organikë: BioVitis Vinifera Extract, Aesculus Hippocastanum Extract, Hedera Helix Extract, Citrus Aurantium Dulcis Oil, Spiraea Ulmaria Extract, Citrus Limon Peel Oil, Alcohol.Nuk përmban konservantë.ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “BALTË DOBËSIMI & ANTICELULIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët