0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Kremra Specifikë KREM EUKALIPTI KUNDËR TË FTOHTIT

KREM EUKALIPTI KUNDËR TË FTOHTIT

1,600 L

Kremi me Eukalipt ka veti balsamike dhe është efikas kundër të ftohtit.

Këshillohet të përdoret në ballë dhe poshtë hundës gjatë ditës, si dhe të lyhet kraharori para gjumit.

Efektet

Kremi me Eukalipt ka veti balsamike dhe është efikas kundër të ftohtit. Këshillohet të përdoret në ballë dhe poshtë hundës gjatë ditës, si dhe të lyhet kraharori para gjumit.

Përdorimi

Vendosni një sasi të Kremit me Eukalipt në ballë, nën hundë apo në kraharor  dhe masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.

Përbërësit

Aqua, Glycerin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceril Stearate/Cetearyl Alcohol, Cetyl Alcohol, Polyglyceryl,6 Distearate, Eucalyptus Globulus Oil*, Juniperus Communis Fruit Oil*, Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf Oil *, Lavandula Hybrida Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Melissa Officinalis Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Hissopus Officinalis Oil*, Thuja Occidentalis Oil*, Cupressus Sempervirens Oil*, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil*, Solum Fullonum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Alcohol, Xanthan Gum, Lactic Acid.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene, Benzyl Cinnamate, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Amyl, Cinnamal, Eugenol.Përbërësit bio: Lavandula Hybrida Oil, Melissa Officinalis Oil,  Alcohol.Nuk përmban konservantë.ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “KREM EUKALIPTI KUNDËR TË FTOHTIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët