0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SUPLEMENT TRUMZE

2,300 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE TOTALISHT BIMORE

VAJI ESENCIAL I TRUMZËS është i dobishëm për të favorizuar rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale, funksionin tretës, për eleminimin e gazrave si dhe rregullon lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal.

Nxit mirëfunksionimin e hundës dhe të fytit, antioksidant.

Efektet

Vaji esencial i bimës së trumzës është i dobishëm për të favorizuar rrjedhshmërinë e sekrecioneve bronkiale, funksionin tretës, për eleminimin e gazrave si dhe rregullon lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal. Nxit mirëfunksionimin e hundës dhe të fytit. Antioksidant. Vajrat esencialë të përdorur janë 100% të pastër, natyralë dhe janë përftuar nga distilimi ose presimi në të ftohtë.

Përdorimi

Këshillohet të merren 2-3 kapsula në ditë me ujë, e preferueshme pas vakteve.Këshilla:Nuk këshillohet të përdoret me shume se 8-10 dite pa ndërprerje.– Në rast të përdorimit të gabuar mos provokoni të vjella dhe këshillohuni me një mjek. – Nuk këshillohet të konsumohet gjatë shtatëzanisë dhe në periudhën e gjidhënies. – Mbajeni larg nga fëmijët nën 3 vjeç dhe nga burimet  e nxehtësisë. – Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.

Përbërësit

Rrënjë Likuiricia (Glycyrrhiza glara), hidroksipropil metilcelulozë, bimë Bisht Kali (Equisetum arvense), vaj esencial i Trumzës (Thymus vulgaris).ÇERTIFIKIMET: BIO, CODEX, AGRICOLTURA UE, LAV, VEGAN OK, OMG FREE, LIFEGATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SUPLEMENT TRUMZE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët