0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Sistemi imunitar HEKUR + VITAMINË C + B-KOMPLEKS

HEKUR + VITAMINË C + B-KOMPLEKS

1,400 L

Formula revolucionare e Hekurit, Vitamines C dhe Vitaminave B

Efektet

FORMULA REVOLUCIONARE E HEKURIT, VITAMINËS C DHE VITAMINAVE B
  • Glukonat hekuri për përthithje optimale
  • Deri në 1000 mg (1250% NRV) të Vitaminës C për dozë
  • Mbulon nevojat tuaja ditore me vitaminat B
  • Në trajtë pluhuri me shije të fantastike
  • Ndihmon në formimin normal të qelizave të gjakut dhe hemoglobinës
  • Kontribuon në funksionimin normal të sistemit imunitar
  • Kontribuon në metabolizmin normal të energjisë
  • Parandalon lodhjen

Përdorimi

Sasia e rekomanduar ditore është 5 g (1 lugë çaji). Shtoni një lugë në një gotë me ujë, përziejeni dhe pijeni.Këshilla:Rekomandohet të mos tejkalohet norma ditore.Mbajeni larg nga fëmijët!Suplement ushqimor i cili nuk përdoret si zëvendësues për një dietë të balancuar dhe të larmishme.

Përbërësit

Hekur + Vitaminë C + kompleks B – një shtesë dietike.maltodextrin, vitaminë C (acid askorbik), aromë natyale limoni (5%), anti-aderent: fibra bambuje, përzierje glukonat hekuri, vitamina B-kompleks (B1, B2, B6, B12, acid folik, acid pantotenik, niacinë) , glukozide stevioli.
Për dozë (5 g)NRV%
Hekur14 mg100%
Vitaminë C1000 mg100%
Vitaminë B11.1 mg100%
Vitaminë B21.4 mg100%
Vitaminë B61.4 mg100%
Vitaminë B122.5 μg100%
Acid Folik200 μg100%
Acid Pantotenik6 mg100%
Niacinë16 mg100%
* NRV = Vlera referuese e nevojës ditore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “HEKUR + VITAMINË C + B-KOMPLEKS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët