0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Maska BALTË KUNDËR DHIMBJEVE

BALTË KUNDËR DHIMBJEVE

2,200 L

MASKË BALTE PËR DHIMBJE ÇERVIKALE, MUSKULARE, KONTRAKTIMET DHE DHIMBJET E KYÇEVE.

Efektet

Maskë balte për dhimbjet çervikale, muskulare, kontraktimet dhe dhimbjet e kyçeve.Balta “e nxehtë” është një produkt 100% natyral dhe gati për përdorim.Këshillohet të përdoret për të qetësuar muskujt e kontraktuar, për dhimbjet çervikale, dhimbjet e shpinës, artikulacioneve (kyçeve) dhe kontraktimeve në përgjithësi.

Përdorimi

Duke përdorur një shpatull, përhapeni baltën në pjesën e trupit që do të trajtoni, në një shtresë prej rreth 0.5 cm.Mbuloni me një fletë letre, vendosni një pëlhurë pambuku mbi të dhe lëreni deri sa të ndjeni një nxehtësi në lëkurë.Pastaj hiqni baltën duke përdorur shpatullën dhe pastroni lëkurën me një sfungjer të lagur me ujë të vakët ose shplajeni me ujë të vakët (jo të nxehtë).Pasi të hiqet maska, do të vini re që lëkura në pjesën e trajtuar, është skuqur, në saj të veprimit të përbërësve aktivë të produktit. Mos u shqetësoni; skuqja largohet pas pak minutash.

Përbërësit

Solum Fullonum, Aqua, Glycerin, Gaultheria Procumbens Leaf Oil*, Pinus Mugo Pumilio Twig Leaf Oil *, Cinnamonum Camphora Bark Oil *, Thymus Vulgaris Oil*, Capsicum Frutescens Oleoresin, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil*, Xanthan Gum, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil*, Origanum Vulgare Oil*, Styrax Benzoin Resin Extract, Xanthan Gum, Alcohol.*Përbërës të vajrave esencialë: Limonene, Linalool, Benzyl Cinnamate, Amyl Cinnamal, Eugenol.Përbërësit bio: Alcohol.Nuk përmban konservantë.ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “BALTË KUNDËR DHIMBJEVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët