0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

VEIN UP

1,900 L

Vein Up është një pije me aromë portokalli që siguron këmbë të bukura pa variçe. Përbërësit aktivë sigurojnë vena të shëndetshme, që nuk shfaqen në sipërfaqë dhe nuk çahen. Ekstrakti i bimës Gotu Kola ndihmon në mirëfunksionimin e qarkullimit të gjakut, gjë që është thelbësore për vena të shëndetshme. Vitamina C kontribuon në funksionimin normal të enëve të gjakut, pasi është thelbësor në ndërtimin e kolagjenit, i cili është një përbërës shumë i rëndësishëm në enët e gjakut, që u jep atyre fleksibilitet. Fleksibiliteti i enëve është një faktor i rëndësishëm në venat e shëndetshme, pasi venat fleksibël mund t’i rezistojnë presionit më të madh dhe nuk çahen.

Rekomandohet për:

  • Personat që rrinë ulur gjatë
  • Personat që kanë probleme me variçet
  • Personat që kanë probleme me kapilarët e kuq
  • Vegjetarianë dhe veganë

Efektet

Ekstrakti i Gotu Kola ndihmon në mirëmbajtjen e qarkullimit venoz.Vitamina C ndihmon në krijimin e kolagjenit për funksionimin normal të enëve të gjakut.

Përdorimi

Sasia e rekomanduar ditore është 5 g (1 lugë). Perziejeni në një gotë ujë.Këshilla: Sasia e rekomanduar ditore nuk duhet të tejkalohet. Mbajeni larg fëmijëve!Suplementi ushqimor nuk është një zëvendësues i një diete të ekuilibruar dhe të larmishme.Nuk rekomandohet gjatë periudhës së shtatzanisë dhe laktacionit.

Përbërësit

Maltodextrin, ekstrakt Gotu kola (4%), aromë natyrale portokalli (4%), pluhur panxhar i kuq, Vitaminë C, fibra bambuje, ëmbëlsues Stevia

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “VEIN UP”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët