0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Kremra Specifikë KREM PËR HEMATOMA & ERITEMA

KREM PËR HEMATOMA & ERITEMA

1,500 L

Krem me ekstrakt nga lulja e Arnikës, dhe xhel argjile të gjelbër.

Ndihmon për eleminimin e hematomave dhe eritemave në lëkurë.

Efektet

Përbërësit aktivë të lules Arnika, të bashkuar me xhelin e Argjilës së Gjelbër e bëjnë këtë krem të dobishëm për të eleminuar hematomat dhe eritemat në lëkurë.Për më tëpër, ky krem ka veti qetësues dhe shpodhës nëse aplikohet në këmbët e lodhura.Këshillohet dhe për personat që merren me sport. 

Përdorimi

Vendosni një sasi të Kremit me Arnikë Argital në zonën që do të trajtoni dhe masazhojeni me lëvizje të lehta rrethore deri sa të përthithet plotësisht nga lëkura.Mund ta aplikoni disa herë në ditë.

Përbërësit

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Glycerin, Polyglyceryl 6 Distearate, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Alcohol, Cetyl Alcohol, Arnica Montana Flower Extract, Solum Fullonum, Lavandula Hybrida Oil*, Melissa Officinalis Oil*, Tocopherol, Lactic Acid, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Xanthan Gum.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool.Përbërësit bio: Alcohol, Lavandula Hybrida Oil, Melissa Officinalis Oil.Nuk përmban konservantë.ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PËR HEMATOMA & ERITEMA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët