0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Vajra Kurativ Vajra Bimore VAJI I FARAVE TË RRUSHIT

VAJI I FARAVE TË RRUSHIT

500 L800 L

Vaj i pasur me Acid Linoleik dhe Vitaminë E.
Në saj të vetive Anti Age, ushqen, hidraton dhe rinon lëkurën.
Efektiv për eleminimin e akneve dhe rrathëve poshtë syve.

SKU: N/A

Efektet

-Vaji i farave të rrushit trajton aknet e fytyres-Ky vaj është mjaft efikas për eleminimin e rrathëve poshtë syve.-Masazhi i rregullt me vajin e farave te rrushit ndihmon në reduktimin e celulitit në kofshë, vithe apo krahë.-Për personat që janë alergjikë ndaj vajit të bajames apo vajit të arrës, vaji i farës së rrushit është një alternativë perfekte.-Për masazh këshillohet përzierja me vajin e thelbit të grurit dhe kajsisë. Vaji i rrushit është jo toksik dhe nuk ka efekte anësore.-Ka veti kunder plakjes dhe ndihmon për të mbajtur lëkuren të re.-Mbron lëkurën nga rrezet UV.-Zvogëlon /parandalon edemat në rast goditjesh, dëmtimesh apo traumash.

Përbërësit

Ky vaj është i pasur me acid linoleik, dhe gjithashtu përmban sasi të lartë të vitaminës E.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “VAJI I FARAVE TË RRUSHIT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët