0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Femije VAJ MASAZHI PËR FËMIJË

VAJ MASAZHI PËR FËMIJË

2,400 L

Qetësues, harmonizues.
Një përzierje vajrash ushqyes, zbutës dhe relaksues për lëkurën e fëmijës.
PRODUKT I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT.

Efektet

Dhurojini fëmijës tuaj një masazh të adhurueshëm me këtë vaj aromatik.Një përzierje vajrash ushqyes, zbutës dhe relaksues për lëkurën e fëmijës.Aroma e vajrave esencialë 100% të pastër, gjeneron stimuj olfaktifë që i dhurojnë trupit dhe mendjes një ndjenjë të këndshme gëzimi dhe qetësie.Pas banjës së përditshme, masazhojeni butësisht

Përbërësit

Helianthus annuus seed oil, Prunus amygdalus dulcis oil, Citrus aurantium dulcis peel oil, Citrus nobilis peel oil, Citrus clementina peel oil, Vanilla planifolia extract, Alcohol, Tocopherol, Citral, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool.

ÇERTIFIKIMET: BIO, BDIH, CRUELTY FREE, VEGANOK LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Nuk përmban:

Ngjyrosës, konservantë, substanca sintetike, PEG, derivate hidrokarbure, nuk i është nënshtruar proceseve kimike të rafinimit.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “VAJ MASAZHI PËR FËMIJË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët