0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trajtime Shëndeti Lëkura SAPUN ME HUMULUS & LIMON

SAPUN ME HUMULUS & LIMON

500 L

PËR LËKURË TË YNDYRSHME DHE ME AKNE

Pastrues për lëkurë të papastër dhe me akne.

Për fytyrë dhe trup.

I testuar dermatologjikisht.

Efektet

Frymëzuar nga birra Radler, ky sapun me bazë vaj ulliri ekstra i virgjër është pasuruar me vaj esencial të pastër nga limoni sicilian, pastrues dhe astringent, si dhe ekstrakt humulus, forcues dhe rregullues i sebumit.Veçanërisht i përshtatshëm për lëkurë me akne.Për fytyrë dhe trup.I testuar dermatologjikisht

Përdorimi

Lani fytyrën në mëngjes dhe në darkë, me ujë të ngrohtë dhe sapun, për një pastrim të plotë të lëkurës, dhe hidratim dhe balancim të saj.Mund të përdoret për të larë fytyrën, trupin apo flokët.Këshillë:Këshillohet që mbas çdo përdorimi, sapuni të vendoset në mbajtëse që të kullojë dhe të mos mbajë ujë, për të shmangur zbutjen dhe zbehjen e vetive të tij.

Përbërësit

Olea Europaea Fruit Oil*, Cocos Nucifera Oil*, Aqua, Sodium Hydroxide, Beer, Linum Usitatissimum Seed Oil*, Humulus Lupulus Flower Extract*, Citrus Limon Peel Oil*, Ocimum Basilicum Oil*, Parfum, Glycerin, Limonene, Linalool, Sodium Phytate, Citric Acid, Citral.(*Përbërës nga Bujqësia Organike)Teknologjia e prodhimit të vajrave përbërës të produktit është presimi në të ftohtë.Sipas kësaj teknologjie, produkti i përfituar ruan plotësisht vlerat shëndetësore dhe përbërësit ushqimorë, për shkak se përpunimi nuk i nënshtrohet temperaturave të larta, të cilat i asgjësojnë një pjesë të komponentëve.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SAPUN ME HUMULUS & LIMON”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët