0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Bukuri PINK LATTE KOLAGJEN

PINK LATTE KOLAGJEN

1,500 L

Pink Latte Collagen me acid hialuronik dhe ashwagandha është zgjidhja perfekte për të përkëdhelur veten me një pije të shijshme me vanilje dhe kokos, e cila ndihmon për lëkurë të shëndetshme dhe elastike, ekuilibër emocional, mirëqenie më të mirë energjetike dhe ndihmon trupin të përshtatet me stresin!

Superheroi pink me përbërës 100% natyralë, plotësisht pa sheqerna, aditivë ose laktozë të shtuar!

Pink Latte Collagen me acid hialuronik dhe ashwagandha është zgjidhja perfekte për të përkëdhelur veten me një pije të shijshme me vanilje dhe kokos, e cila ndihmon për lëkurë të shëndetshme dhe elastike, ekuilibër emocional, mirëqenie më të mirë energjetike dhe ndihmon trupin të përshtatet me stresin!

Efektet

KOLAGJENI është proteina në sasi më të madhe në organizëm, prodhimi i të cilës reduktohet pas moshës 25 vjeç. Është një përbërës aktiv për lëkurën, flokët, thonjtë, kockat dhe indet lidhëse. Mungesa e kolagjenit shfaqet me thonj të brishtë, flokë të thatë ose rënie flokësh, rrudha dhe dhimbje kyçesh.ACIDI HIALURONIK është një përbërës natyral i trupit të njeriut, dhe gjendet gjithashtu në indet lidhëse dhe lëkurë, të cilës i jep elasticitet. Acidi hialuronik është një përbërës kyç për shëndetin e lëkurës, dhe mungesa e tij shfaqet me një lëkurë të thatë, joelastike dhe me rrudha.ASHWAGANDHA ndihmon në balancën emocionale dhe mirëqënien e përgjithshme, ndihmon trupin të zvogëlojë stresin, ruan lëkurën të shëndetshme dhe rrit nivelin e energjisë.

Përdorimi

Hidhni dy lugë çaji pluhur pink collagen në një gotë me ujë të ngrohtë ose qumësht bimor ose shtazor, përziejeni dhe pijeni.

Përbërësit

Rice powder * (rice *, oat beta-glucans, sunflower oil *, salt), sweetener erythritol *, hydrolyzed collagen peptides, coconut milk powder * (coconut cream *, rice maltodextrin *), ashwagandha powder (Withania somnifera) *, natural beetroot dye (2%), natural vanilla aroma (1.5%), hyaluronic acid.* me prejardhje nga bujqësia organike 
Për 100gPër dozë (10 g)
Energji1405 kJ / 336 kcal140 kJ / 33 kcal
Total yndyrna7,5 g0,7 g
Nga të cilat të ngopura7 g0,7 g
Karbohidrate72 g7 g
Nga të cilat sheqerna11 g1 g
Proteina14 g1 g
Kripë0,4 g0,04 g
Acid hialuronik1 g100 mg
* VNR = Vlerat ushqyese referuese
 

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PINK LATTE KOLAGJEN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët