0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Vajra Kurativ Vajra Bimore VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN

VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN

1,000 L1,500 L

PRODUKT USHQIMOR I ÇERTIFIKUAR

Vaji i arrës së kokosit për lëkurën është një zgjidhje e natyrshme, e shëndetshme dhe mjaft efikase për të gjitha problemet e lëkurës. Ai zbut dhe hidraton lëkurën, parandalon plakjen qelizore, redukton rrudhat në fytyrë dhe zonën e syve, përshpejton shërimin nga plagët dhe sëmundjet e lëkurës, pastron lëkurën nga qelizat e vdekura dhe gjithë papastërtitë e tjera,  mbron lëkurën nga dielli, ushqen dhe rigjeneron qelizat e lëkurës.

SKU: N/A

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “VAJ KOKOSI EXTRA VIRGIN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët