0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SUPLEMENT DIGESTI

2,700 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

VAJRAT ESENCIALË TË finokut, limonit, anisonit, karafilit dhe farave të koriandrës, janë të dobishëm për të favorizuar funksionin e tretjes.

Rregullon lëvizshmërinë e traktit gastro-intestinal.

Gjithashtu vaji esencial i kamomilit roman është i dobishëm për të favorizuar rregullimin e qarkullimit në zorrë dhe për të favorizuar qetësimin e tyre.

Efektet

Përdorimi

Përbërësit

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SUPLEMENT DIGESTI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët