0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Vajra Kurativ Vajra Esenciale SUPLEMENT EUKALIPTI KAPSUL

SUPLEMENT EUKALIPTI KAPSUL

2,300 L

SUPLEMENT USHQIMOR ME PËRBËRJE BIMORE

VAJI ESENCIAL I EUKALIPTIT, në sajë të një veprimi zbutës dhe qetësues, është i dobishëm për mukozën orofaringeale, dhe tonin e zërit.

Efektet

Vaji esencial i eukaliptit, në sajë të një veprimi zbutës dhe qetësues është i dobishëm për mukozën orofaringeale dhe tonin e zërit.

Gjithashtu ka dhe efekt balsamik.

Vajrat esencialë të përdorur janë 100% të pastër, natyralë dhe janë përftuar nga distilimi ose presimi në të ftohtë.

Përdorimi

Këshillohet të merren 2-3 kapsula në ditë me ujë, e preferueshme pas vakteve. Këshilla:

Nuk këshillohet të përdoret me shume se 8-10 dite pa ndërprerje. 

Në rast të përdorimit të gabuar mos provokoni të vjella dhe këshillohuni menjëherë me një mjek.

Nuk këshillohet të konsumohet gjatë shtatëzanisë dhe në periudhën e gjidhënies.

Mbajeni larg nga fëmijët nën 3 vjeç dhe ndaj nxehtësisë.

Mos tejkaloni dozën ditore të rekomanduar.

 

Përbërësit

Rrënjë Likuiricia (Glycyrrhiza glara), hidroksipropil metilcelulozë, lule mëllage (Malva sylvestris), vaj esencial i gjethes së Eukaliptit (Eucalyptus globulus).

ÇERTIFIKIMET: BIO, CODEX, AGRICOLTURA UE, LAV, VEGAN OK, OMG FREE, LIFEGATE ENERGY

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SUPLEMENT EUKALIPTI KAPSUL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët