0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SHAMPO VOLUMIZUESE

1,500 L
  • Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS
  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për të gjitha tipet e flokut.
  • Me ekstrakt Qitro dhe Çaj Jeshil të fermentuar.

Efektet

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, për flokë të hollë dhe pa volum. Me përbërës aktivë ekstrakt Qitro dhe Çaj Jeshil të fermentuar, i ideuar për trashjen e flokut, dhuron volum dhe shkëlqim.Përmban përbërës bimorë të fermentuar, të marra me teknologji hiperferimi. Kjo teknologji lejon të nxjerrë në një mënyrë inovative fitokomplekset e pranishme në gjethe, lule dhe fruta në sajë të enzimave në procesin e fermentimit.

Përdorimi

Lagni flokët, aplikoni shampon në mënyrë uniforme në skalp dhe flokë, masazhojeni dhe lëreni 2-3 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Aloe barbadensis leaf juice (*), Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Glycerin, Parfum [Fragrance], Caprylyl/capryl glucoside, Sodium chloride, Myristyl lactate, Sodium gluconate, Citric acid, Sodium benzoate, Camellia sinensis leaf extract, Sodium olivamphoacetate, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Potassium sorbate, Citrus grandis (grapefruit) extract (*), Glyceryl oleate, Limonene, Sodium cocoyl hydrolyzed wheat protein, Linalool, Disodium cocoyl glutamate, Benzyl alcohol, Citronellol, Saccharomyces ferment lysate filtrate*Përbërës nga bujqësia organikeÇERTIFIKIMI BIO: ECOCERTNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO VOLUMIZUESE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët