0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Shampo trupi SHAMPO TRUPI ORIENTALE

SHAMPO TRUPI ORIENTALE

2,100 L

Me vajra esencialë 100% të pastër.

Sensuale, tonifikuese dhe stimuluese

500ml

Efektet

Një shampo specifike tonifikuese dhe stimuluese.Është një larës delikat me bazë të tensioaktivëve eudermik prejardhje nga sheqeri natyral. E përgatitur me një përzierje harmonike të vajrave esencialë të pastër 100% të Portokallit, Amyris, Ylang Ylang dhe Patchouli, përhap një aromë erotizuese force dhe pasioni, që gjeneron stimuj olfaktivë të cilët i dhurojnë trupit dhe mendjes një ndjenjë euforie dhe sensualiteti intrigues.PËRBËRËSITVajra esencialë të pastër 100% të Portokallit, Amyris, Ylang Ylang dhe Patchouli.Glicerinë. Proteina orizi. Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimore.

Përdorimi

Aplikohet mbi lëkurë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Aloe barbadensis leaf juice extract*, Aqua, Coco-Glucoside, Lauryl Glucoside, Glycerin*, Sodium Cocoyl Glutamate, Sodium Coco-Sulfate, Glyceryl Oleate, Citrus aurantium dulcis peel oil**, Pogostemon cablin leaf oil*, Amyris balsamifera bark oil, Cananga odorata flower oil*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Hydrolyzed Rice Protein, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Limonene

Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike* dhe Biodinamike** Demeter e kontrolluar.

ÇERTIFIKIMET: BIO, BDIH, VEGANOK, CRUELTY FREE, VEGANOK, LIFEGATE ENERGY, DERMATOLOGICAMENTE TESTATO.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO TRUPI ORIENTALE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët