Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Shampo Për flokë të yndyrshëm SHAMPO PRO-HERBAL ME EKSTRAKT HITHRE 300ml
(1 shqyrtim nga klient)

SHAMPO PRO-HERBAL ME EKSTRAKT HITHRE 300ml

1,300 L

TRAJTIMI BIMOR KUNDËR RËNIES SË FLOKUT

Efektet

Parandaloni dhe trajtoni rënien e flokut me shampo bimore me ekstrakt hithre! Siç njihet historikisht, hithra është një nga trajtuesit më të mirë për flokët. Veprimi i saj në flokë është kompleks dhe mjaft i thellë. Ekstrakti i hithrës është ideal për ndalimin e rënies së flokut dhe stimulimin e daljes së flokëve të rinj. Efektet e saj në flokë iu atribuohen përbërësve që ndodhen me shumicë në të, të tilla si vitamina C, hekuri dhe silici. Përdorimi i vazhdueshëm i produkteve me ekstrakt hithre u jep flokëve shëndet dhe bukuri.Përveç hithrës, shampoja Herbal është pasuruar me esencë molle dhe ekstrakt kamomili për të rritur dhe fuqizuar efektet.

VLERAT TERAPEUTIKE TË HITHRËS PËR FLOKUN1. Eleminon rënien e flokëve 2. Stimulon daljen e flokëve të rinj 3. Rigjeneron flokët 4. Forcon rrënjët e flokëve 5. Eleminon zbokthin 6. Stimulon rritjen e flokëve 7. Rregullon balancën e yndyrës në flokë 8. Trash fibrat e flokëve dhe u jep flokëve volum 9. U jep flokëve shkëlqim dhe butësi 10. Eleminon irritimin e skalpitKATEGORITË QË DUHET TA PËRDORIN SHAMPON PRO HERBAL ME EKSTRAKT HITHRE1. Personat që vuajnë nga rënia e flokut 2. Personat me flokë të djegur dhe dëmtuar nga dekolorantët, bojërat, dielli dhe faktorë të tjerë të jashtëm dhe të brendshëm 3. Personat me flokë të yndyrshëm 4. Personat që kanë rritje të ngadalshme të flokut (ose që ka ndaluar rritja e flokut) 5. Personat që kanë zbokth

Përdorimi

Aplikojeni mbi lëkurë dhe flokë të lagur dhe masazhojeni butësisht.Shplani flokun me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Ekstrakt hithre, esencë molle, ekstrakt kamomili, provitaminë B5, acid citrik, allantoin, texapon NSO, anfolin APB/30-B, anfolin IM/AL-35, lincamid DC2, lamesoft PO, hygroplex HHG.Nuk përmban sodium laureth sulpahte, silikon, paraben, parafinë

1 shqyrtim për SHAMPO PRO-HERBAL ME EKSTRAKT HITHRE 300ml

  1. Katerina

    Mua me ka ndihmuar shume per parandalim e renies, ja rekomandoj dhe te tjerve per te njejtin problem 👍

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët