0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Kremra Specifikë KREM ME KAMOMIL, AKILEA & KALENDULA

KREM ME KAMOMIL, AKILEA & KALENDULA

1,500 L

KREM KUNDËR SKUQJEVE, DJEGIEVE NGA DIELLI, AKNEVE DHE PICKIMEVE TË INSEKTEVE

Me xhel argjile të gjelbër

Qetësues dhe freskues

100% ORGANIK, NUK PËRMBAN KONSERVANTË

50ml

Efektet

Kremi me Kamomil ka veti të forta qetësuese dhe rifreskuese në sajë të Azulenit në përmbajtjen e bimëve të Kamomilit, Kalendulës dhe Akileas, si dhe oligoelementëve natyralë në përmbajtjen e xhelit të Argjilës së Gjelbër. Ky krem është efikas në rastet e skuqjeve të lëkurës, djegjes nga dielli, pickimeve te insekteve dhe akneve.Këshillohet si për fytyrën dhe për trupin. Mund të përdoret dhe si krem pas diellit.

Përdorimi

Shtypni tubetin me sasinë e dëshiruar të kremit në gishtat e dorës ose direkt në pjesën që do trajtohet, dhe përhapeni mbi lëkurë me lëvizje të lehta rrethore.Vazhdoni ta masazhoni deri në përthithjen e plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Polyglyceryl,6 Distearate, Potassium Palmitoyl/Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceryl Stearate/Cetearyl Alcohol, Alcohol, Glycerin, Cetyl Alcohol, Triticum Vulgare Germ Oil, Olea Europaea Fruit Oil, Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Lavandula Hybrida Oil*, Citrus Limon Peel Oil*, Melissa Officinalis Oil*, Cananga Odorata Flower Oil*, Solum Fullonum, Lactic Acid, Xanthan Gum, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Tocopherol.*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Farnesol.Përbërësit bio: Olea Europaea Fruit Oil.Përbërësit Demeter: Chamomilla Recutita Flower Extract, Achillea Millefolium Extract, Calendula Officinalis Flower Extract, Lavandula Hybrida Oil.Nuk përmban konservantë.ÇERTIFIKIMET: BDIH – LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM ME KAMOMIL, AKILEA & KALENDULA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët