Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home Floket Shampo Për flokë delikatë ose të dëmtuar SHAMPO PËR FLOKË TË LYER,TË DJEGUR OSE TË DEKOLORUAR 1.6 250ml

SHAMPO PËR FLOKË TË LYER,TË DJEGUR OSE TË DEKOLORUAR 1.6 250ml

900 L

SHAMPO PROFESIONALE

Mbron ngjyrën e flokut duke e ristrukturuar dhe riparuar                    

Me Fitokeratinë Orizi.

Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË TË LYER,TË DJEGUR OSE TË DEKOLORUAR 1.6 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët