0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë të yndyrshëm SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH 250ml

SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH 250ml

1,400 L

Kjo shampo normalizon yndyrën e flokut dhe parandalon krijimin e zbokthit.

I bën flokët të fortë dhe të shëndetshëm në saj të argjilës së gjelbër, ekstraktit të hithrës dhe vajrave esencialë 100% të pastër.

Produkt pa konservant

Efektet

Një ndriçim totalisht natyral në saj të argjilës së gjelbër Argital. Forca e silicit natyral në përmbajtjen e argjilës i japin flokëve shëndet dhe bukuri, dhe nuk i lejojnë të bien. Detergjentët përbërës në këtë shampo janë me prejardhje bimore dhe e lajnë flokun me delikatesë dhe efikasitet.Proteinat bimore veprojnë mbi flokë duke i ristrukturuar.Bimët mjekësore dhe vajrat esencialë të pastër ekuilibrojnë prodhimin e yndyrës në skalp, duke parandaluar krijimin e zbokthit.

Përdorimi

Tundeni fort para përdorimit për të lejuar që argjila të përzihet mirë. Për përdorim të përditshëm.Mund të përdoret si shampo kryesore ose në kombinim me shampon tuaj të preferuar, në këtë rast është e këshillueshme që së pari të përdoret Shampo Argital për flokë me yndyrë ose zbokth dhe për larjen e dytë, shampon tuaj.Përdorni një dozë të barabartë me një lugë gjelle për larjen e parë. Për larjen e dytë, gjysma e dozës është e mjaftueshme.

Përbërësit

Aqua, Sodium Cocoyl Glutamate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Alcohol, Urtica Dioica Extract, Rosmarinus Officinalis Extract, Lauryl Glucoside, Arnica Montana Flower Extract, Solum Fullonum, Xanthan Gum, Betaine, Lavandula Hybrida Oil*, Styrax Benzoin Resin Extract, Berberis Vulgaris Bark Extract, Eugenia Caryophyllus Flower Oil*, Lactic Acid, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Lecithin.

*Përbërës të vajrave esencialë natyralë:  Limonene, Linalool, Eugenol.

Përbërësit bio: Alcohol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil

Përbërësit çertifikuar Demeter: Urtica Diodica Extract, Rosmarinus officinalis Extract, Lavandula Hybrida Oil.

ÇERTIFIKIMET: BDIH – ICEA – LAV

Pa konservantë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË ME YNDYRË OSE ZBOKTH 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët