0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë delikatë ose të dëmtuar SHAMPO PËR FLOKË BIONDË OSE DELIKATË 250ml

SHAMPO PËR FLOKË BIONDË OSE DELIKATË 250ml

1,500 L

Shampo Argital për flokë bjondë apo delikatë i bën flokët e shëndetshëm dhe të fortë dhe ka një veprim ndriçues, duke u përkujdesur për flokët bjondë.

Shampoja për flokë bjondë ose delikate me argjile të gjelbërt dhe ekstrakt lule të kamomilit është veçanërisht i rekomanduar për flokë të dobët e të hollë, argjila e gjelbër forcon dhe trash fijet e flokut, ndërsa ekstrakti i kamomilit i rigjeneron duke i dhënë një shkëlqim të dukshëm.

Produkt pa konservant

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PËR FLOKË BIONDË OSE DELIKATË 250ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët