0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

SHAMPO PASTRUESE

1,500 L

Shampo për të gjitha tipet e flokëve.

Me efekt të fortë për pastrimin e qelizave të vdekura në lëkurë.

Eleminon radikalet e lira, të krijuara nga papastërtitë, rrezatimi i valëve të pajisjeve elektronike si telefoni, wi-fi etj.

Efektet

Shampo pastruese me Argjilë të Gjelbër, Veshtull dhe Limon, eleminon radikalet e lira.Forcon flokët dhe i jep shkëlqim.Përbërësit aktivë në përmbajtjen e kësaj shampo, ushqejnë, mbrojnë dhe forcojnë flokun, duke parandaluar dobësimin dhe rënien e tij.Vajrat esencialë japin një aromë unike të mrekullueshme.

Përdorimi

Këshillohet të përdoret në mbrëmje për të ndihmuar në eleminimin e radikaleve të lira të krijuara gjatë ditës nga pajisjet elektronike.Tundeni fort para përdorimit për të lejuar që argjila të përzihet mirë.Për përdorim të përditshëm.Mund të përdoret si shampo kryesore ose në kombinim me shampon tuaj të preferuar, në këtë rast është e këshillueshme që së pari të përdoret Shampo Argital për flokë të thatë ose normalë, dhe për larjen e dytë, shampon tuaj.Përdorni një dozë të barabartë me një lugë gjelle për larjen e parë. Për larjen e dytë, gjysma e dozës është e mjaftueshme.

Përbërësit

aqua – sodium cocoyl glutamate – caprylyl/capryl glucoside – linum usitatissimum extract – alcohol – lauryl glucoside – solum fullonum – xanthan gum – betaine – viscum album extract – berberis vulgaris extract – styrax benzoin extract – lactic acid – cananga odorata oil* – eucalyptus globulus oil* – calcium carbonate – santalum album oil – eugenia caryophyllus flower oil* – citrus medica limonum oil* – mentha arvensis oil* – litsea cubeba oil* – boswellia carterii oil* – thymus vulgaris oil* – ci 77268:1 – lecithin*Përbërës të vajrave esencialë natyralë: Limonene, Linalool, Eugenol, Citral.Përbërësit bio:  linum usitatissimum extract – alcohol – citrus medica limonum oil – mentha arvensis oil – thymus vulgaris oil.ÇERTIFIKIMET: BDIH – ICEAPa konservantë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO PASTRUESE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët