0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për flokë normalë SHAMPO ME MARULA & SHEGË

SHAMPO ME MARULA & SHEGË

1,500 L
  • E çertifikuar Bio-Organike
  • Për të gjitha tipet e flokut.
  • Me vaj Marula dhe Shegë të fermentuar.

Efektet

Shampo e  çertifikuar Bio-Organike, për përdorim të përditshëm, për të gjithë tipet e flokut.Me përbërës aktivë vaj Marula dhe Shegë të fermentuar.Lan flokët me delikatesë, duke i bërë të butë, me shkëlqim dhe aromë të mrekullueshme.I dhuron skalpit një ndjenë freskie, dhe flokëve energji të re.Përmban përbërës bimorë të fermentuar, të marra me teknologji hiperferimi. Kjo teknologji lejon të nxjerrë në një mënyrë inovative fitokomplekset e pranishme në gjethe, lule dhe fruta në sajë të enzimave në procesin e fermentimit.

Përdorimi

Lagni flokët, aplikoni shampon në mënyrë uniforme në skalp dhe flokë, masazhojeni dhe lëreni 2-3 minuta. Shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Aloe barbadensis leaf juice (*), Sodium coco-sulfate, Cocamidopropyl betaine, Coco-glucoside, Caprylyl/capryl glucoside, Sodium chloride, Myristyl lactate, Sodium gluconate, Parfum [Fragrance], Sodium benzoate, Citric acid, Decyl glucoside, Dicaprylyl ether, Sodium arganamphoacetate, Potassium sorbate, Limonene, Glyceryl oleate, Linalool, Glycerin, Hydrolyzed rice protein, Punica granatum peel extract, Hydrolyzed wheat protein, Citronellol, Sclerocarya birrea seed oil, Saccharomyces ferment lysate filtrate.*Përbërës nga bujqësia organikeÇERTIFIKIMI BIO: ECOCERTNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO ME MARULA & SHEGË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët