0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Shampo Për parandalimin e rënies SHAMPO KUNDËR RËNIES SË FLOKUT 150ml

SHAMPO KUNDËR RËNIES SË FLOKUT 150ml

1,500 L

Shampo Preventivo Caduta Flora për flokë me tendencë rënie për shkaqe fiziologjike ose për shkak të situatave të veçanta të stresit psiko-fizik.

Parandalon plakjen dhe degjenerimin e flokut, duke e forcuar atë.

Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Portokallit, Finokut, Geranium, Livandos, Sherebelës, Amyris, Dafinës dhe Rosmarinës stimulojnë aktivitetin mikroqarkullues të lëkurës, duke favorizuar furnizimin me oksigjen dhe elementë ushqyes për rrënjën e flokut.

Efektet

Parandalon plakjen dhe degjenerimin e flokut, duke e forcuar atë.Përzierja e vajrave esencialë të pastër 100% të Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Finokut (Foeniculum vulgare), Geranium (Pelargonium graveolens), Livandos Hibride (Lavendula hybrida), Sherebelës (Salvia officinalis), Amyris (Amyris balsamifera), Dafinës (Laurus nobilis) dhe Rosmarinës (Rosmarinus officinalis) stimulojnë aktivitetin mikroqarkullues të lëkurës, duke favorizuar furnizimin me oksigjen dhe elementë ushqyes për rrënjën e flokut.Aroma e shampos gjatë përdorimit, gjeneron stimuj olfaktivë që dhurojnë një ndjenjë të këndshmë mirëqënieje për mëndjen dhe trupin.

Përdorimi

Aplikohet mbi flokë të lagur dhe masazhohet me lëvizje të lehta e rrethore, më pas shplahet mirë.

Përbërësit

Përbërësit funksionalëVajra esencialë të pastër 100% të Portokallit (Citrus aurantium var. dulcis), Finokut (Foeniculum vulgare), Geranium (Pelargonium graveolens), Livandos Hibride (Lavendula hybrida), Sherebelës (Salvia officinalis), Amyris (Amyris balsamifera), Dafinës (Laurus nobilis) dhe Rosmarinës (Rosmarinus officinalis). Ekstrakt bimor i Aloe Vera. Tensioaktivë eudermikë me origjinë bimore.PërbërësitAqua, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Sodium Cetearyl Sulfate, Decyl Glucoside, Glyceryl Oleate, Dicaprylyl Ether, Aloe barbadensis leaf extract*, Glycerin*, Mel*, Citrus aurantium dulcis peel oil*, Foeniculum vulgare seed oil**, Pelargonium graveolens oil, Lavandula hybrida oil**, Salvia officinalis oil**, Amyris balsamifera bark oil, Laurus nobilis oil*, Rosmarinus officinalis leaf oil*, Polygliceryl 2-Dipolyhydroxystearate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Lactic Acid, Limonene, Citronellol, Geraniol, Linalool* Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biologjike e Kontrolluar.** Përbërës me prejardhje nga Agrikultura Biodinamike e Kontrolluar.Nuk përmban:Paraben, ngjyrues, parfum sintetik, PEG, Sodium Laureth Suplhate (SLS), derivate hidrokarburesh, viskozantë sintetikë.

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “SHAMPO KUNDËR RËNIES SË FLOKUT 150ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët