0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Energji ÇAJ MATCHA BIO
(5 shqyrtime nga klientë)

ÇAJ MATCHA BIO

1,500 L
 • Ndihmon në parandalimin e kancerit
 • Ndihmon në humbjen e peshës dhe djegien e yndyrnave
 • Pëmirëson performancën  fizike
 • Burimi më i mirë i katekinave që luftojnë sëmundjet
 • Nivele të larta të L-Theaninës për një relaks total
 • Ul rrezikun e sëmundjeve të zemrës dhe hipertensionit
 • Ul rrezikun e diabetit të tipit 2
 • Detoksifikon organizmin
 • I çertifikuar Bio-Organik

5 shqyrtim për ÇAJ MATCHA BIO

 1. Alda

  Caji ishte super cilesi dhe kishte shije te mrekullueshme

 2. besa

  me ndihmon shume per te rritur perqendrimin dhe per te larguar lodhjen

 3. suada

  Zakonisht nuk le komente po ky produkt e meriton nje koment, shume e kenaqur me cajin

 4. Ervisa

  Më pëlqen paketimi edhe cilësia, është shumë i përshtatshëm dhe për dhuratë. E kemi përdorur sot dhe kemi ngelur të kënaqur. As shija e çajit matcha nuk na zhgënjeu.

 5. rajmonda

  e perdor perdit per detoks dhe e rekomandoj dhe per te tjeret

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët