0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Fytyra Hidratimi PEELING AHA

PEELING AHA

1,600 L

Rinovim i lëkurës deri në 83% pas vetëm 6 ditësh!

– Eksfolion butësisht lëkurën dhe e bën më të njëtrajtshme, rrezatuese dhe të lëmuar

– Mbron kolagjenin dhe forcon lëkurën

– Stimulon fibroblastet për të prodhuar fibrile të reja për lëkurë më të re dhe më të relaksuar

JO EFEKT FOTOTOKSIK / JO FOTOSENSITIV.

I TESTUAR DERMATOLOGJIKISHT NË LËKURË TË NDJESHME

30ml

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “PEELING AHA”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët