0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Maskë MASKË PËR FLOKË SHUMË TË THATË DHE DELIKATË 2,3 500ml

MASKË PËR FLOKË SHUMË TË THATË DHE DELIKATË 2,3 500ml

2,900 L

PRODUKT PROFESIONAL

Maskë me vaj argani

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS

Efektet

Kjo maskë ka një veprim të shpejtë rigjenerues për flokët shumë të thatë, pa jetë dhe të dëmtuar.I jep flokut forcë, shkëlqim, jetë dhe parandalon majat dyshe dhe tharjen e tij.

Përdorimi

Pasi të keni larë flokun me shampo, aplikojeni kremin dhe masazhojeni flokun në të gjithë gjatësinë e tij. Lëreni 3-5 minuta dhe shplajeni me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua [Water], Cetearyl alcohol, Distearoylethyl hydroxyethylmonium methosulfate, Behenamidopropyl dimethylamine, Coco-caprylate, Phenoxyethanol, Dicaprylyl ether, Lauryl alcohol, Citric acid, Parfum [Fragrance], Yogurt, Ethylhexylglycerin, Coco-glucoside, Glyceryl oleate.Nuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “MASKË PËR FLOKË SHUMË TË THATË DHE DELIKATË 2,3 500ml”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët