0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Floket Balsam & Krem LOCION ZBUTËS PARA KREHJES 5.7

LOCION ZBUTËS PARA KREHJES 5.7

1,400 L

PRODUKT PROFESIONAL

Locion me vanilje për një krehje të lehtë.

NUK përmban Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA dhe SLS.

Efektet

Ky locion është një lëng me bazë vajra dhe esktrakte bimore, që shkrifëron flokët, dhe i bën të krihen lehtësisht.Në saj të përbërësve, i jep flokëve shkëlqim dhe butësi mëndafshi, si dhe lehtëson përdorimin e krehërit, piastrës apo tharëses, pa i dëmtuar flokët.

Përdorimi

Aplikoni një sasi produkti në dorë, dhe masazhojeni në flokët e lagur, në të gjithë gjatësinë, nga rrënjët te majat.

Përbërësit

Aqua, Myristyl alcohol, Glycerin, Isoamyl laurate, Lavandula angustifolia flower water, Cetrimonium chloride, Phenoxyethanol, Coco-caprylate, Aloe barbadensis leaf juice, Hydroxypropyltrimonium hydrolyzed wheat protein, Parfum, Citric acid, Ethylhexylglycerin, Guar hydroxypropyltrimonium chloride, Benzyl alcohol, CoumarinNuk përmban: Silikon, Paraben, Parafinë, Vajra Mineralë, DEA, SLS

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “LOCION ZBUTËS PARA KREHJES 5.7”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët