0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home SuperFoods Sistemi imunitar GINSENG SIBERIAN BIO

GINSENG SIBERIAN BIO

3,500 L

Ginsengu Siberian duhet të shijohet për një kohë të gjatë përpara se efektet e tij të bëhen të dukshme. Ginsengu Siberian quhet gjithashtu edhe eleuthero, është një bimë ripërtëritëse e mrekullueshme në nivele të larta. Është përdorur për shekuj si një adaptogen në luftimin e simptomave të para të stresit dhe mbajtjen nën kontroll të presionit të gjakut.

Rekomandohet për:

  • Për të gjithë ata që janë të ekspozuar ndaj stresit
  • Për gjithë ata që kanë presion të lartë të gjakut

Efektet

Stresi duket të jetë present dhe pjesë e paevitueshme e jetës së përditshme. Ginsengu Siberian është një bimë e rëndësishme për parandalimin dhe eleminimin e efekteve të stresit. Ginseng Siberian është përdorur në Kinë dhe Rusi për mijëra vjet sepse e ndihmon trupin ndaj ndryshimeve dhe situatave sfiduese.Meqënëse ai është i “butë” mund të konsumohet ditën dhe në mbrëmje.Ginsengu Siberian forcon sistemin imunitar, ndihmon në qarkullimin e gjakut i cili ndihmon në përmirësimin e funksioneve konjitive dhe mendore.Ndihmon në mbajtjen nën kontroll të presionit të gjakut.

Përdorimi

Rekomandohet të meret 2-3 gr në ditë (1/2 -1 lugë çaji). Përzjejeni në ujë, lëng frutash ose çaj.

Këshilla:

Rekomandohet të mos tejkalohet norma ditore.

Mbajeni larg nga fëmijët!

Nuk rekomandohet të përdoret gjatë shtatzanisë ose periudhës së laktacionit.

Suplement ushqimor i cili nuk përdoret si zëvendësues për një dietë të balancuar dhe të larmishme.

Përbërësit

100% Pluhuri i ginsengut Siberian (Eleutherococcus senticosus), suplement dietik

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “GINSENG SIBERIAN BIO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët