Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ose më shumë!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

Home SuperFoods Detoksifikimi KRIPË HIMALAJE

KRIPË HIMALAJE

500 L

Kripa e Himalajeve Nutrisslim është totalisht natyrale, e parafinuar dhe pa aditivë.

Kripa e Himalajeve e ka origjinën nga Deti i  Himalajave që nga fillimi i jetës në tokë.Në atë kohë nuk kishte kontaminime dhe kripa thahej në mënyrë natyrale në diell. Rrjedhimisht kripa e Himalajave është e pastër dhe e pandotur.

Përdorimi

Përdoreni kripën e himalajeve si një alternativë e kripës së zakonshme. Shtojeni në dush, maska fytyre dhe scrub.

Përbërësit

Kripë Himalajesh, e imët

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KRIPË HIMALAJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët