0 L

S’ka produkte në shportë.

Transporti falas për çdo blerje mbi 5,000 lekë ne Tirane dhe mbi 8,000 lekë në qytete të tjera!

info@megastorealbania.com

+355 69 69 38 832

0 L

S’ka produkte në shportë.

Home Trupi Kremra Specifikë KREM PËR LYTHAT & KONDILOMËN

KREM PËR LYTHAT & KONDILOMËN

1,600 L

PËR ELEMINIMIN E LYTHAVE, VERRUKEVE DHE KONDILOMËS.

Produkt 100% bimor, pa konservantë.

Efektet

Kremi me Porraia përdoret në trajtimin e lythave, verrukeve dhe kondilomës. Vajrat esencialë të pastër duke përfshirë ato të Niaouly, Thuja, Hudhrër, Trumzës, Santorexhës e kryejnë këtë veprim më së miri.

Përdorimi

Lani mirë pjesën që do të trajtohet me ujë të ngrohtë për të zgjeruar poret, aplikoni kremin Porraia të linjës Argital dhe mbulojeni me fasho të pastër ose leukoplast,Përsëriteni veprimin 2 herë në ditë derisa problemi të zgjidhet.Është e rendësishme që kremi të jetë i mbuluar, pasi nëse thahet nuk e kryen efektin e plotë.

Përbërësit

Aqua, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Cetyl Alcohol, Potassium Palmitoyl Hydrolyzed Wheat Protein/Glyceril Stearate/Cetearyl Alcohol, Glycerin, Chelidonium Majus Extract, Alcohol, Polyglyceryl,6 Distearate, Lavandula Hybrida Oil*, Triticum Vulgare Germ Oil, Allium Sativum Oil*, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil*, Xanthan Gum, Melaleuca Viridiflora Leaf Oil*, Lactic Acid, Thuya Occidentalis Oil*, Thymus Vulgaris Oil*, Satureia Hortensis Oil*, Origanum Vulgare Oil*, Pelargonium Graveolens Oil*.*Përbërësit të vajrave esencialë: Limonene, Linalool, Geraniol, Benzyl Alcohol, Citronellol.Përbërësit bio: Alcohol, Chelidonium Majus Extract, Lavandula Hybrida Oil*.Nuk përmban konservantë.Çertifikimet:  LAV

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “KREM PËR LYTHAT & KONDILOMËN”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Cfarë pëlqejnë klientët